Archívy kategórií: Články

Internetová predajňa C&A

Ak ste aj vy milovníkmi módnych produktov spoločnosti C&A, určite pred návštevou najbližšej predajne zájdite aj na webovú stránku značky C&A  a prezrite si aktuálnu ponuku priamo z pohodlia vášho domova.

Na webovej stránke C&A môžete nájsť najnovšie kolekcie ponúkané v kamenných predajniach, ale aj v internetovom obchode.

V ponuke tejto značky nájdete módne produkty určené pre všetky vekové kategórie a tým všetky vekové kategórie, myslíme naozaj všetky. V ponuke značky C&A sa nachádza oblečenie pre batoľatá, teenegerov a aj dospelých. Tak načo ešte čakáte? Prezrite si ponuku C&A online!

Obi – obchod pre každého správneho kutila

Chystáte sa na prerábku domu, či bytu? Chcete si na svojej záhrade postaviť krásny drevený altánok? Alebo by ste si za svojim domom radi postavili bazén? So spoločnosťou Obi to už dnes nie je žiaden problém. Všetok potrebný materiál a náradie môžete nájsť v každej jednej z dvanástich predajní spoločnosti Obi Slovensko. Nenájde tu nielen materiál a náradie, ale aj hotové produkty, ako sú záhradný nábytok, dvere, alebo kosačky. Všetok sortiment je v predajniach Obi prehľadne zoradený do regálov, poprípade ak by ste niečo nevedeli nájsť, stačí sa spýtať najbližšieho zamestnanca spoločnosti Obi, ktorí sú ochotný vám pomôcť v každej situácii.

V spoločnosti Obi vám neponúkame len sortiment, ale aj naše služby ako sú napríklad miešanie farieb, rezanie dreva, doručovacia služba, alebo požičovňa náradia, v ktorej si môžete zapožičať vám potrebné náradie na vaše projekty. Všetky tieto predajne sú vám k dispozícii v každej z dvanástich predajní spoločnosti Obi na Slovensku.

Aktuálny akčný leták C&A november 2016, zľavy až -70%

Neváhajte a prezrite si najnovší akčný leták C&A november 2016, ktorý vám prináša najnovšie módne kúsky z kolekcie C&A, kde máte možnosť nájsť mladistvé, energické, štýlové a veľmi ženské oblečenie a doplnky, ktoré sú určené pre tie odvážnejšie z vás, ktoré naozaj chcú upútať pozornosť svojim unikátnym a nadčasovým vzhľadom.
V akčnom letáku C&A november 2016 nájdete nie len novinky zo sveta módy ale aj zlacnené produkty do výšky až -70%. Tieto zľavy sa netýkajú iba outletu, alebo mimosezónnych produktov.
V tejto kolekcii, vám leták C&A november 2016 ponúka oblečenie v unikátnych módnych strihoch a z tých najpríjemnejších materiáloch, ktoré sú do detailu prepracované.

Všetko o značkách Bershka a Orsay

Dnešná móda je neuveriteľne rýchla, najnovšie módne trendy sa menia až niekoľkokrát za rok. Značka Bershka dokáže neuveriteľne rýchlo reagovať na všetky tieto módne trendy a tvrdí, že dokáže do týždňa dodať najnovšie módne kúsky do svojich predajní.  Bershka má svoje predajne rozdelené na dve časti a to ženskú a mužskú, ktorej však väčšinou nie je venované až toľko priestoru ako je tomu u nežnejšieho pohlavia. Sortiment tejto značky je venovaný najme mladším ročníkom.

Poznáte aj značku Orsay? Je to známa značka produkujúca sortiment určený pre dámy, pánov a deti. Čiže narozdiel od značky Bershka sa Orsay nezameral iba na mladšie ročníky, ale produkuje módu pre celú rodinu.

Ak by ste mali problém rozhodnúť sa medzi sortimentom značky Orsay, nemajte strach. Orsay zamestnáva vo svojich predajniach poväčšinou ženy, ktoré vám určite poradia a to v každej situácii.

Všetky produkty značiek Bershka a Orsay sú neuveriteľne štýlové a cenovo dostupné pre každého. Neváhajte a vyberte si niečo zo sortimentu týchto dvoch značiek. Ak by ste sa chceli dozvedieť niečo viac o týchto značkách, alebo nejakých ďalších, navštívte internetový portál www.najstyl.sk , kde sa dozviete niečo o svojej obľúbenej značke a najnovších módnych trendoch.

Oblečenie Pull and Bear

Množstvo svetových odevných a módnych značiek, ktoré môžete dennodenne stretávať v obchodných domoch a centrách vlastní aj svoje online predajne – e-shopy. Rovnako ako v internetových obchodoch s elektronikou, aj e-shopy s módou sú prehľadné a poskytnú vám vo väčšine prípadov o tovare oveľa viac informácií, ako by ste sa dozvedeli pri návšteve kamennej predajne.

Online nájdete samozrejme aj oblečenie Pull and Bear. Pull and Bear je podľa internetových štatistík čoraz vyhľadávanejšou značkou – hlavne na Slovensku. Preto si veľmi užitočný portál o značkovej móde – znackovamoda.eu pripravil vástižný článok o značke Pull and Bear.

Na portáli nájdete informácie o predajni Pull and Bear Bratislava. Nájdete tu kontakty, otváracie hodiny aj online katalógy oblečenia Pull and Bear. Stačí len jedno kliknutie a oblečenie tejto značky môžete mať rovno pred nosom a to priamo u vás doma.